تلفن : ۰۹۱۲۴۳۸۴۰۶۹ (مهندس علیزاده)

شرکت پارسیان سیلو با هدف ایجاد سازمانی ایرانی با نام و نشانی معتبر در منطقه و تلاش برای آبادانی و توسعه ایران، در سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت نموده است. پارسیان سیلو در مدت کوتاهی با گردآوری جمعی از متخصصان و کادر فنی توانا و مجرب پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه های بزرگ در خود به وجود آورد. این پتانسیل بالای فنی به همراه ریسک پذیری و علاقه مندی بنیانگذاران پارسیان سیلو به بومی سازی تکنولوژی های مربوط به حوزه های کاری خود باعث شده این شرکت همواره برای ورود به بازارها جدید و ارائه خدماتی گسترده تر به کارفرمایان خود پیشقدم باشد.
اجرای پروژه های سنگین ساخت سیلوهای بتنی در ایران و خاورمیانه، ساخت و نصب بزرگترین سیلوهای نگهداری گندم در ایران از افتخارات شرکت پارسیان سیلو می باشد.
این شرکت با بهره گیری از برترین فن‌آوری های روز دنیا در اجرای سیلوهای بتنی، توانسته نقش بسزایی در خودکفایی طراحی و اجرای سیلوهای بتنی در کشور و نیز بی نیازی کشاورزان محترم از سایر کشورها جهت تامین سیلوهای بتنی، داشته باشد. تا جایی که آوازه‌ی این شرکت در کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه نیز پیچیده و این شرکت ساخت سیلوهای بتنی در این کشورها را نیز در کانامه خود دارد.
نگاه بنیانگذاران این شرکت در ارائه هرچه بهتر و با کیفیت تر پروژه های بزرگ به کارفرمایان محترم در داخل و خارج از مرزهای کشور عزیزمان ایران می باشد.

طراحی بیش از یک میلیون و هشتصد هزار تن از حجم ذخیره گندم در سیلو های فلزی و بتنی اجرا شده در کشور بخشی از فعالیت های این شرکت را دربرمیگیرد.

همچنین این شرکت سهم قابل توجهی در طراحی سازه های صنعتی وساختمان های مسکونی و پروژه های صنعتی شامل کارخانجات آرد داشته است.